Centrala

Izobud Sp. z o.o.

Adres siedziby

IZOBUD Sp. z o.o.
ul. Leśna 4, Łąki Kozielskie
47-150 Leśnica

Telefon/fax:

+48 77/461 52 87
+48 77/545 93 81
fax +48 77 544 93 26

Email:

izobud@izobit.com.pl

Godziny pracy biura:

Pon - Pt: 08.00 to 16.00
NIP: 756-18-31-498
Regon: 532228808
KRS: 0000067066
OBSŁUGA KLIENTA

Realizacja zamówień:
Tel.: +48 77 545 93 81
Email: tobiasz.sekler@izobit.com.pl
Tel.: +48 77 545 93 83
Email: ryszard.zarnowiecki@izobit.com.pl

Faktury:
Tel.: +48 77 404 82 75
Email: danuta.sychta@izobit.com.pl,
Tel.:   +48 77 461 52 87
Email: rafał.wolny@izobit.com.pl

Sieć Sprzedaży

Izobud Sp. z o.o.

Region PÓŁNOCNO-ZACHODNI

Przedstawiciel handlowy:
Piotr Mroczkowski
+48 662 089 510
piotr.mroczkowski@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Region POŁUDNIOWO-ZACHODNI

Przedstawiciel handlowy:
Mirosław Fryń
+48 606 781 629
miroslaw.fryn@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Region POŁUDNIOWY

Przedstawiciel handlowy:
Tomasz Sobczyk
+48 602 710 012
tomasz.sobczyk@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Region POŁUDNIOWO-WSCHODNI

Przedstawiciel handlowy:
Sylwester Wojciechowski
+48 608 294 400
sylwester.wojciechowski@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Region PÓŁNOCNO-WSCHODNI

Przedstawiciel handlowy:
Maciej Kakojejko
+48 600 354 900
maciej.kakojejko@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Region CENTRALNO-ZACHODNI

Przedstawiciel handlowy:
Tomasz Stefański
+48 600 354 443
tomasz.stefanski@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Region CENTRALNO-WSCHODNI

Przedstawiciel handlowy:
Olgierd Mysior
+48 600 853 587
olgierd.mysior@izobit.com.pl

Przedstawiciel handlowy:
Cezary Orawiec
+48 602 446 500
cezary.orawiec@izobit.com.pl

Papa mostowa Przedstawiciel firmy: +48 604 348 813 most@izobit.com.pl

Kariera

Izobud Sp. z o.o.
Image

Jesteś ambitny, kreatywny, pełen zaangażowania? 
Szukasz nowych doświadczeń i chcesz się rozwijać?

Czekamy na Ciebie!

Aplikuj do dynamicznie rozwijającej się firmy o globalnym zasięgu i ponad 37 latach doświadczenia w branży!

 

Zadaj pytanie lub aplikuj wysyłając CV na adres mailowy:

izobud@izobit.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Izobud Sp. z o. o. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych